KOMPLEKSOWE USŁUGI BRUKARSKIE 508 311 189

Układanie kostki granitowej i kamienia naturalnego

Kostka granitowa to doskonały materiał do utwardzania wszelkich powierzchni użytkowych podjazdów, ścieżek, tarasów czy też budowy ogrodzeń, murków oporowych oraz schodów i donic ozdobnych . Dzięki temu, że jest to materiał wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne - mrozoodporność, nie nasiąka wodą oraz jest trudno ścieralny, prawidłowo ułożony jest praktycznie wieczny. Dodatkowo jego naturalne kolory nie trąca barwy z upływem czasu i prezentują się równie wyjątkowo jak w dzień kiedy została ułożona ostatnia kostka.

W ciągu lat pracy z tym materiałem osiągnęliśmy profesjonalizm, który przekładamy w pełni na Państwa posesje, a efekt finalny zadowoli każdego zleceniodawcę. Nasze zlecenia prowadzimy od samego początku w oparciu o ustalenia z Klientami na każdym etapie prac. Układamy kostkę granitową powierzoną przez zleceniodawcę albo też prowadzimy prace kompleksowo od projektu, wyboru materiału, jego zamawianie, transport czy tez rozładunek na korytowaniu, układaniu i pracach porządkowych kończąc.

W pełni współpracujemy z producentami wyrobów granitowych z Polskiego granitowego zagłębia czyli Strzegomia. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w atrakcyjnych cenach i ze sprawdzonych materiałów bezpośrednio od producentów .

W naszych pracach łączymy także kamień granitowy z naturalnym polnym kamienie , ciętym lub łupanym co daje niesamowite efekty wizualne .

 

Kostkę granitową układamy w następujących rozmiarach :

 

Rozmiar kostki

średnia wydajność w z 1t

4/6

7,6

7/9

5.6

9/11

4.5

15/17

2,5

 

 

 

 

 

W naszej ofercie są również obrzeza granitowe , krawężniki surowo łupane jak i cięte .

Na życzenie możliwość sprowadzenia niestandardowych rozmiarów .

Witamy na stronie internetowej Firmy Transbud, której siedziba mieści się w Pokrzydowie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz dziękujemy za wizytę na naszej stronie....
   Układanie kostki brukowej    Układanie kostki granitowej i kamienia naturalnego    Kucie i cięcie betonu/Rozbiórki    Wynajem sprzętu budowlanego    Odśnieżanie    Noclegi
Strona główna    /    Nasza oferta    /    O firmie    /    Galeria realizacji    /    Kontakt
GALERIA REALIZACJI
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TRANSBUD R.A. Raczyńscy

Pokrzydowo 56
87-312 Pokrzydowo

tel. 508 311 189
Copyright 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie asmedia.pl