KOMPLEKSOWE USŁUGI BRUKARSKIE 508 311 189

Układanie kostki brukowej

Kostka brukowa jest najpowszechniej stosowanym materiałem do utwardzania nawierzchni, na przestrzeni ostatnich lat jej asortyment uległ znacznemu poszerzeniu dzięki ofercie kostek szlachetnych. Dzięki temu każdy może indywidualnie kształtować otoczenie własnej posesji według własnych upodobań i gustu. Nasza oferta jest skierowana do osób, które chcą by ułożona nawierzchnia była trwała i estetycznie wykonana, a osiągamy to dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dbaniu o każdy szczegół prowadzonej realizacji.

Układamy kostkę z materiału powierzonego jak i kompleksowo prowadzimy roboty brukarskie. Dzięki temu, że posiadamy własne koparko-ładowarki, wywrotki oraz specjalistyczny sprzęt brukarski nasze prace wykonujemy terminowo, fachowo i w konkurencyjnych cenach. Budowę prowadzimy na każdym etapie począwszy od korytowania, transport i zamawianie materiałów kończąc na sprzątaniu terenu dzięki temu ograniczamy zaangażowanie Inwestorów do nadzoru nad realizowanym projektem gdyż szanujemy Państwa czas.

Każda nawierzchnia to nie tylko kostka ale i przede wszystkim dobra solidna podbudowa, która gwarantuje długoletnie użytkowanie wykonanej przez nas aranżacji. Do każdego nowego zadania podchodzimy indywidualnie i tak samo dobieramy odpowiednia podbudowę by ukończona praca była równie wytrzymała co estetycznie wykonana. Na dobór podłoża wpływ ma rodzaj planowanego ruchu, stabilność gruntu rodzimego, czynniki wodne i wiele innych składowych.

Realizujemy:

  • podjazdy
  • opaski
  • schody
  • tarasy
  • ścieżki , chodniki
  • elementy małej architektury
  • place manewrowe
  • drogi dojazdowe
  • nawierzchnie hal i magazynów
  • realizujemy indywidualne i nietypowe projekty

 

Dzięki współpracy z czołowymi producentami kostki jesteśmy w stanie zaoferować Państwu cała gamę produktów brukarskich w każdym dostępnym kolorze , wymiarze i kształcie .

Witamy na stronie internetowej Firmy Transbud, której siedziba mieści się w Pokrzydowie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz dziękujemy za wizytę na naszej stronie....
   Układanie kostki brukowej    Układanie kostki granitowej i kamienia naturalnego    Kucie i cięcie betonu/Rozbiórki    Wynajem sprzętu budowlanego    Odśnieżanie    Noclegi
Strona główna    /    Nasza oferta    /    O firmie    /    Galeria realizacji    /    Kontakt
GALERIA REALIZACJI
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TRANSBUD R.A. Raczyńscy

Pokrzydowo 56
87-312 Pokrzydowo

tel. 508 311 189
Copyright 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie asmedia.pl