KOMPLEKSOWE USŁUGI BRUKARSKIE 508 311 189

Noclegi

Oferujemy Państwu 12 miejsc noclegowych w osobnym budynku mieszkalnym. Pietro posiada 4 pokoje 2 osobowe z wspólna kuchnią wyposażoną w niezbędne przedmioty i łazienką oraz bezpośrednie przejście na duzy taras . Pokoje wyposażone w TV , szafki nocne ,duza szafę oraz stolik. Na parterze znajdują się dwa niezależne mieszkania 2 osobowe z osobnymi kuchniami i łazienkami.

Parking bezpośrednio pod budynkiem z osobnym wjazdem , do dyspozycji altana grilem , duzy trawnik wraz z boiskiem do gry siatkówkę/badmintona oraz koszykówkę.

Miejscowość Pokrzydowo położona jest w sąsiedztwie Brodnickiego Parku Krajobrazowego - 12 km od Brodnicy i ok 1km od najbliższych jezior min. Bachotek , Strażym Retno . Dogodne położenie oraz szybki i komfortowy dojazd sa atutami tej lokalizacji.  

Witamy na stronie internetowej Firmy Transbud, której siedziba mieści się w Pokrzydowie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz dziękujemy za wizytę na naszej stronie....
   Układanie kostki brukowej    Układanie kostki granitowej i kamienia naturalnego    Kucie i cięcie betonu/Rozbiórki    Wynajem sprzętu budowlanego    Odśnieżanie    Noclegi
Strona główna    /    Nasza oferta    /    O firmie    /    Galeria realizacji    /    Kontakt
GALERIA REALIZACJI
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TRANSBUD R.A. Raczyńscy

Pokrzydowo 56
87-312 Pokrzydowo

tel. 508 311 189
Copyright 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie asmedia.pl